SHNLЯ

CLANKYCZ |

lang
Vietcong2 - fansite

[22.Dubna 2021] Zpráva od teamu

Protože v situaci, kterou vám nemusíme představovat. Většina z nás, se musí vypořádat s rodinnými problémy, nebo zaměstnáním, včetně úspěšného dokončení maturity. Práce na doplňku je tímto pozastavena. Omluvte nás.

[1.Ledna 2021]

Rádi bychom popřáli všem fanouškům a návštěvníkům šťastný a lepší nový rok!

[17.Října 2020] Novinky o "HLNJ" již brzy!

Další rok se blíží pomalu ke konci, a po celé letošní situaci se kterou se vypořádává každý po svém. Jsme nyní shromáždili dohromady naší letošní práci,a přineseme vám další žhavé informace pravděpodobně koncem podzimu.
Buďte ve zdraví trpěliví..

Vietcong: Hell in the Jungle

[13.Říjen 2019] Vietcong:Hell in the Jungle?

Vietcong:“Peklo v džungli“ je neoficiální bezplatný doplněk (mod) pro Vietcong, který bude zdarma ke stažení na webových stránkách. S novými misemi pro jednoho hráče a novými mapami pro více hráčů. Tento mód je vyvíjen ve volném čase a byl uveřejněn v červenci 2015. Jeho dokončení je však pracné a plné komplikovaných změn a tak bylo vydání odloženo na neurčito..

Pokud máte jakékoliv otázky můžete je podat v návštěvní knize.

[11.Října 2019] Vietcong 2 vystřižený obsah

Dnešní novinka bude výjimečné o VC2. Ale po tolika letech jsem dokázal vypátrat rozpracovaný storyboard závěrečné mise kampaně za Vietnamce. Která přišla o pátý level "Infiltrace Paláce". Renderované filmečky měla na starost externí firma podle požadavků "2K Games" ale návrhy dělaly kluci z PTERODONU. Díky tomuto nálezu jsi můžeme aspoň přectavit o co se mělo jednat. : přehrát video :

[10.Října 2019] Česká aktualizace

Po několika žádostech nakonec budou zde pro vás připraveny, i české články.


l Powered by Webgarden ©2018 - 2021 Shenlorweb l
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one